Новинки

Тут представлені новинки насіння овочевих і пряних торгових марок "Родос" та родичі гарбузові.
Новинками є столовий буряк "Кармазин", "Мангольд зелений", "гісоп лікарський" і весь спектр пряних від ТМ "Родичі гарбузові".

ТМ "Родичі гарбузові" - це нова торгова марка, спрямована на покупця, який хоче купувати екологічно чистий продукт за невелику ціну. В пакети ТМ «Родичі гарбузові» фасується зерно екологічно чисте, необроблене, не модифіковане. Вся продукція є сертифіковане та високої якості.

У кожного садівника є свої уподобання. Одні люблять з року в рік садити одні й ті ж сорти овочів, отримувати звичні врожаї звичних за смаком і зовнішнім виглядом овочів. Інші весь час перебувають у пошуку новинок насіння, експериментують. Намагаються знайти досі небачений овоч , приручити його , щоб вразити всіх знайомих і сусідів. Або знайти серед звичних морквин і кабачків такий сорт, який сам собою без жодного догляду давав би чудові врожаї. Буряк "Кармазин" оптимальний варіант - це посадка перевірених овочів, які в нашому городі, на нашій землі і в нашому мікрокліматі в будь-яку погоду дадуть обов`язково урожай.